fbpx

Praca sezonowa za granicą

Gdzie wyjechać na pracę sezonową?

Praca za granicą to wyzwanie, którego warto się podjąć, zwłaszcza jeśli potrzebujemy dodatkowych  pieniędzy. Możemy się jej podjąć w wakacje lub w okresie zimowym, w zależności od zapotrzebowania. Dodatkowa gotówka może nam się przydać do remontu domu czy mieszkania, a także na zakup samochodu. Gdzie jednak najlepiej wyjechać na pracę sezonową? 

Praca tymczasowa w Niemczech – najlepsza opcja

Bardzo często Polacy wybierają prace na kilka miesięcy u naszych zachodnich sąsiadów. Praca sezonowa w Niemczech to okazja nie tylko do wysokiego zarobku w innej walucie, ale również do podszkolenia języka i poznania nowej kultury.

Najczęściej zatrudnienie możemy zdobyć w różnych branżach technicznych. To państwo, które bardzo się rozbudowuje, stąd potrzeba zatrudnienia nowych pracowników. Praca sezonowa w Niemczech wiąże się z najróżniejszymi profitami, zwłaszcza jeżeli skorzystamy z pomocy agencji pracy za granicą. Dzięki niej znajdziemy ofertę na stanowisko skrojone na miarę naszych możliwości i oczekiwań. 

Dlaczego praca sezonowa w Niemczech to najlepsza opcja?

Oferty pracy w Niemczech

Dlaczego warto pracować sezonowo za granicą?

Praca sezonowa w Niemczech – dlaczego warto?

Plusów jest bardzo dużo. Przede wszystkim chodzi o wyższy zarobek – nie w polskich złotówkach a w euro. To pozwala odłożyć przez dwa, trzy miesiące sporo gotówki. Taka gotówka, jak wspomnieliśmy, przyda się do różnych celów, związanych z remontami czy sporym zakupem.

Dodatkowo, jeżeli zaufamy dobrej agencji pracy za granicą, możemy otrzymać bardzo dobrą ofertę. Taka oferta pracy składa się nie tylko ze szczegółów, ale również informuje, że pracownik ma zapewniony byt już na miejscu – na przykład darmowe zakwaterowanie w kwaterze pracowniczej, a także zwrot kosztów podróży z Polski do Niemiec. 

To spora wygoda dla ludzi, którzy nie mają pieniędzy na rozpoczęcie pracy za granicą, ale mają wymagane kompetencje i doświadczenie. Dzięki temu możemy znaleźć pracę tymczasową w Niemczech, której potrzebujemy i w której naprawdę się sprawdzimy – przy okazji sporo zarabiając. To doskonałe rozwiązanie dla Polaków.


Ostatnie oferty pracy w Niemczech


Zobacz też

Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją wynikającą z rozprzestrzeniania się koronawirusa, chcielibyśmy jednoznacznie podkreślić, że zdrowie naszych pracowników i kontrahentów jest dla nas absolutnie najważniejsze! Co za tym idzie, pragniemy przypomnieć, że każda z osób, która w ramach umowy z nami podejmuje pracę za granicą, objęta jest rozszerzonym ubezpieczeniem zdrowotnym i w razie zaistnienia konieczności, może pełnoprawnie korzystać z usług lokalnej służby zdrowia. Dodatkowo, przez cały czas obowiązywania umowy, każdy nasz pracownik zawsze miał nieograniczone możliwości kontaktu telefonicznego z polskim opiekunem, który na bieżąco pomaga rozwiązywać wszelkie wymagające tego kwestie i służy pełną pomocą, choćby w przypadku zaistnienia konieczności tłumaczenia.

Dodatkowo, nasi kontrahenci na miejscu dokładają wszelkich starań i – w porozumieniu z lokalnymi władzami i służbami medycznymi – wdrażają na terenie zakładów pracy wszelkie niezbędne procedury służące ochronie zdrowia pracujących tam osób. Warto przy okazji nadmienić, że w rejonach, gdzie pracują nasi ludzie nie stwierdzono przypadków zarażeń koronawirusem, a szwedzkie i niemieckie służby wykazują się bardzo dużą skutecznością w ograniczaniu rozprzestrzeniania się go na podległych im terenach.

Także w naszej siedzibie wprowadziliśmy szereg rozwiązań mających na celu zminimalizowanie możliwości zarażenia. Większa część zespołu pracuje zdalnie, pomieszczenia są regularnie dezynfekowane, a kontakty z kandydatami i kontrahentami utrzymujemy głównie za pomocą maili i telefonów.

Wyjazdy do pracy kandydatów, którzy wykazują jakiekolwiek objawy infekcji są przekładane na późniejsze terminy.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zespół Grupy InServ.

F

InServ Sp. z o.o. sk