fbpx

Praca tymczasowa

za granicą

Przekonaj się o możliwościach pracy w Niemczech

Praca sezonowa potrafi wspomóc nasz rodzinny budżet i dołożyć nam gotówki, koniecznej na przykład do odremontowania domu. Praca tymczasowa w Niemczech to najlepsza opcja dla wszystkich, którzy cenią bliskie możliwości zarobienia, głównie w branży technicznej i budowlanej. Sprawdź, jakie masz możliwości pracy sezonowej w Niemczech. 

Praca tymczasowa – najlepsze stanowiska

Jakie stanowisko jest najlepsze, jeżeli chodzi o pracę tymczasową w Niemczech? To pytanie zadają sobie Polacy, którzy szukają lepszego zatrudnienia poza granicami kraju. Nie każdy z nich wie, co dokładnie wybrać i na jakie stanowiska aplikować.

Osobiście polecamy branże techniczne i budowlane – czyli spawalnictwo, działalność związana z elektryką, murarkę i inne specjalizacje, do których potrzeba mniej lub bardziej doświadczonych pracowników. To w nich można sporo dorobić, zwłaszcza jeżeli mówimy o zatrudnieniu tymczasowym. Podniesie ono nam nasze kwalifikacje, a także pozwoli dorobić w innej, wyższej walucie – w przypadku Niemiec w euro. Warto więc zastanowić się nad wyjazdem w tym celu, i to na poważnie.

Najlepsze stanowiska pracy za granicą


Praca za granicą jako murarz

Praca za granicą – tylko z profesjonalną agencją pracy

Jeżeli chcemy podjąć pracy za granicą na stanowisku, do którego jesteśmy przygotowani, warto zwrócić się do profesjonalnej agencji pracy.

Jaka agencja jest tą profesjonalną? Do dyspozycji poprzez Internet mamy wiele takich firm. Jak wybrać odpowiednią? Dobra agencja pracy sezonowej w Niemczech jest otwarta na przyszłych pracowników swoich klientów. Ich oferty są bardzo przemyślane, szczegółowe, a kontaktując się z nimi, potencjalny zatrudniony może otrzymać szereg odpowiedzi na nawet skomplikowane pytania. Nic nie jest utajnione, oferty bardzo często traktują o dodatkowym, darmowym noclegu na miejscu, a także o zwróceniu kosztów przejazdu z Polski do Niemiec. 

Te wszystkie opcje są odbierane pozytywnie – dzięki nim wiele osób może naprawdę wyjechać z naszego kraju do zachodniego sąsiada, do pracy sezonowej i dorobić.


Zobacz przykładowe oferty pracy


Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją wynikającą z rozprzestrzeniania się koronawirusa, chcielibyśmy jednoznacznie podkreślić, że zdrowie naszych pracowników i kontrahentów jest dla nas absolutnie najważniejsze! Co za tym idzie, pragniemy przypomnieć, że każda z osób, która w ramach umowy z nami podejmuje pracę za granicą, objęta jest rozszerzonym ubezpieczeniem zdrowotnym i w razie zaistnienia konieczności, może pełnoprawnie korzystać z usług lokalnej służby zdrowia. Dodatkowo, przez cały czas obowiązywania umowy, każdy nasz pracownik zawsze miał nieograniczone możliwości kontaktu telefonicznego z polskim opiekunem, który na bieżąco pomaga rozwiązywać wszelkie wymagające tego kwestie i służy pełną pomocą, choćby w przypadku zaistnienia konieczności tłumaczenia.

Dodatkowo, nasi kontrahenci na miejscu dokładają wszelkich starań i – w porozumieniu z lokalnymi władzami i służbami medycznymi – wdrażają na terenie zakładów pracy wszelkie niezbędne procedury służące ochronie zdrowia pracujących tam osób. Warto przy okazji nadmienić, że w rejonach, gdzie pracują nasi ludzie nie stwierdzono przypadków zarażeń koronawirusem, a szwedzkie i niemieckie służby wykazują się bardzo dużą skutecznością w ograniczaniu rozprzestrzeniania się go na podległych im terenach.

Także w naszej siedzibie wprowadziliśmy szereg rozwiązań mających na celu zminimalizowanie możliwości zarażenia. Większa część zespołu pracuje zdalnie, pomieszczenia są regularnie dezynfekowane, a kontakty z kandydatami i kontrahentami utrzymujemy głównie za pomocą maili i telefonów.

Wyjazdy do pracy kandydatów, którzy wykazują jakiekolwiek objawy infekcji są przekładane na późniejsze terminy.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zespół Grupy InServ.

F

InServ Sp. z o.o. sk