fbpx

Poleć pracownika

Zarabiaj polecając z InServ

Poleć nam fachowca z branży budowlanej lub metalurgicznej o otrzymasz pieniądze na poniższych zasadach

  1. Zgłoś się do nas koniecznie, przez poniższy formularz! Podaj nam swoje dane i informacje na temat polecanej przez Ciebie osoby.
  2. Po wypełnieniu tego prostego formularza, jeśli polecony przez Ciebie potencjalny pracownik spełni nasze wymagania skontaktujemy się z Tobą, abyś podał nam jego dane a my skontaktujemy się z nim w celu podjęcia współpracy.
  3. Jeśli polecony przez Ciebie pracownik zostanie przez nas zatrudniony, okaże się rzetelnym fachowcem i przepracuje z nami minimum 30 dni to gwarantujemy wypłacenie Ci:
    • 700,00 PLN jeśli będzie znał język niemiecki w stopniu komunikatywnym lub będzie posiadał prawo jazdy kat. B oraz własne auto, którym będzie mógł jeździć do pracy
    • 1000,00 PLN jeśli będzie znał język niemiecki i będzie posiadał prawo jazdy kat. B oraz własne auto, którym będzie mógł jechać do pracy
  4. O tym, czy pracownik przepracuje 30 dni zostaniesz przez nas poinformowany już 30tego dnia jego pracy, a pieniądze otrzymasz na swoje konto natychmiast po naszej rozmowie.

Polecaj nam pracowników i ciesz się łatwo zarobionym pieniędzmi!


Wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją wynikającą z rozprzestrzeniania się koronawirusa, chcielibyśmy jednoznacznie podkreślić, że zdrowie naszych pracowników i kontrahentów jest dla nas absolutnie najważniejsze! Co za tym idzie, pragniemy przypomnieć, że każda z osób, która w ramach umowy z nami podejmuje pracę za granicą, objęta jest rozszerzonym ubezpieczeniem zdrowotnym i w razie zaistnienia konieczności, może pełnoprawnie korzystać z usług lokalnej służby zdrowia. Dodatkowo, przez cały czas obowiązywania umowy, każdy nasz pracownik zawsze miał nieograniczone możliwości kontaktu telefonicznego z polskim opiekunem, który na bieżąco pomaga rozwiązywać wszelkie wymagające tego kwestie i służy pełną pomocą, choćby w przypadku zaistnienia konieczności tłumaczenia.

Dodatkowo, nasi kontrahenci na miejscu dokładają wszelkich starań i – w porozumieniu z lokalnymi władzami i służbami medycznymi – wdrażają na terenie zakładów pracy wszelkie niezbędne procedury służące ochronie zdrowia pracujących tam osób. Warto przy okazji nadmienić, że w rejonach, gdzie pracują nasi ludzie nie stwierdzono przypadków zarażeń koronawirusem, a szwedzkie i niemieckie służby wykazują się bardzo dużą skutecznością w ograniczaniu rozprzestrzeniania się go na podległych im terenach.

Także w naszej siedzibie wprowadziliśmy szereg rozwiązań mających na celu zminimalizowanie możliwości zarażenia. Większa część zespołu pracuje zdalnie, pomieszczenia są regularnie dezynfekowane, a kontakty z kandydatami i kontrahentami utrzymujemy głównie za pomocą maili i telefonów.

Wyjazdy do pracy kandydatów, którzy wykazują jakiekolwiek objawy infekcji są przekładane na późniejsze terminy.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zespół Grupy InServ.

F

InServ Sp. z o.o. sk