Agencja pracy za granicą Katowice

Znajdź pracę za granicą

już dziś!

  • InServ
  • Agencja pracy za granicą Katowice

Polacy coraz częściej korzystają z usług agencji pracy za granicą. Katowice to miasto, w którym można zapoznać się z zasadami, jakie panują w takich firmach. Jaki pożytek można mieć z takiej współpracy? Przyszli pracownicy, którzy nie znajdują zatrudnienia w Polsce, skorzystają na udostępnianych ofertach pracy z Niemiec i wyjadą w poszukiwaniu lepszej pensji w branży budowlanej. Dobra, doświadczona agencja jest w stanie zapewnić współpracę na wysokim poziomie, zarówno osobistym, jak i zatrudnieniowym, związanym z pensją i możliwością darmowego noclegu.

Praca tymczasowa za granicą Polski

Praca tymczasowa w Niemczech niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim możliwość darmowego zatrudnienia oraz zwrócenia kosztów transportu, które czasami nie są takie niskie, jak się wydaje. Bardzo często fachowiec, na przykład brukarz, może na rękę dostawać trzykrotnie wyższą pensję niż w Polsce. Szeroki wachlarz możliwości w branży budowlanej daje szansę na wybór specjalizacji, w której mamy jakiekolwiek doświadczenie. Głównie specjaliści mogą w pracy w Niemczech znaleźć coś dla siebie i sporo oszczędzić przez na przykład trzy miesiące pracy, przy bardzo wysokim wynagrodzeniu, wypłacanym w walucie europejskiej.

Agencja pracy – Katowice i okolice

We wszystkich dużych miastach w Polskich województwach można znaleźć odpowiednią agencję pracy za granicą, która zapewnia szereg wygód i jest w stanie zapewnić jak najlepszego pracownika na podstawie swoich indywidualnych wytycznych. Praca za granicą może okazać się kosztowną inwestycją dla kontrahenta, jeżeli zatrudni osobę zbyt mało wykwalifikowaną. Firma Inserv omija te spore koszty, sugerując najlepszych kandydatów, w zależności od stanowiska. Posiada na swojej stronie duży wybór różnego rodzaju ogłoszeń o pracę tymczasową w Niemczech. Główne braże to: prace wykończeniowe, prace elektryczne, prace rzemieślnicze, prace dla brukarzy i murarzy. Firma oferuje pracę również w branży dekarskiej czy przy montażach i demontażach na placach budowy w Niemczech.

W końcu branża budowlana to branża stale się rozwijająca – jako Inserv zapewnimy Ci maksymalnie dobrze dobraną ofertę do twoich kompetencji i oczekiwań. Na nowym stanowisku i w innym kraju odnajdziesz się z nami wyjątkowo szybko. Zapraszamy!

Praca Berlin – Pracuj z InServ


Opinie naszych pracowników

Współpracuje z firma Inserv juz 3 lata jestem bardzo zadowolony z ich współpracy.Bardzo kompetentne osoby, miła obsługa w biurze, bardzo dobry i sprawny kontakt, zawsze na nich można liczyć. Polecam współpracę z nimi! Firma godna zaufania.
Bartłomiej M. – google
Musze przyznać szczerze, że współpraca bardzo udana. Zatrudniłem się w tej firmie krótko po tym, jak inny Niemiec mnie oszukał więc też się trochę bałem, jednak nie ma czego. Praca ciągła bez dłuższych przerw, biuro dostępne, nocleg płacą zawsze więc ten koszt już odchodzi. Pieniądze są zawsze na czas.
Mariusz Z. – google
Pracuje w firmie od jakiegoś czasu i zmieniać nie zamierzam, firma wywiązuje się z ustaleń, kontakt z biurem jest bezproblemowy. Ze spokojną głową można robić swoje.
Mieczysław Z – google


Skontaktuj się z InServ