O nas

Innowacyjna firma

Posiadająca wieloletnie doświadczenie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy innowacyjną firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem, oferującą stanowiska pracy odpowiadające różnorodnym specjalizacjom. Przez 7 lat zdobyliśmy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie zatrudniania pracowników budowlanych na rynku Niemieckim, dzięki czemu staliśmy się specjalistami w branży. Aktywnie działamy, rekrutując pracowników budowlanych, wykończeniowych, sanitarno-hydraulicznych, monterów i demonterów konstrukcji stalowych, a także ślusarzy, spawaczy oraz wszelkich innych specjalistów wykonujących różnorodne prace rzemieślnicze. Cała procedura doboru odpowiedniego miejsca zatrudnienia zgodnego z Twoimi kwalifikacjami, leży po naszej stronie. 

Współpraca z InServ to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja legalnego zatrudnienia, terminowe wypłaty oraz pełne wsparcie i pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności. Nasz zespół specjalistów jest po to, abyś znalazł pracę dopasowaną do swoich oczekiwań.

Współpracę z naszymi podwykonawcami opieramy na obopólnym zaufaniu, kładąc nacisk na wysoką jakość oferowanych przez nas usług oraz indywidualne i elastyczne podejście dopasowane do potrzeb każdego zainteresowanego. Jesteśmy na rynku od 2014 r. i od tego czasu działamy na terenie Niemiec. Współpracujemy jedynie z zaufanymi i sprawdzonymi kontrahentami o stabilnej pozycji na rynku. Z nami zyskasz wsparcie koordynatora na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu. 


Nasze osiągnięcia

„Każde kolejne zadanie może być nie tylko nowym wyzwaniem, ale również cennym doświadczeniem”.

Świadczą o tym zadowoleni i stali klienci zlecający nam różnego rodzaju prace rzemieślnicze oraz nasze własne inwestycje.
Obecnie wspieramy firmy na terenie całych Niemiec i z powodzeniem prowadzimy naszą działalność na terenie Polski.


Posiadamy certyfikaty

Rzetelna firma

Certyfikat rzetelności „Rzetelna Firma” to potwierdzenie, że nagrodzona nim firma nie posiada żadnych przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej S.A. Oznacza to jednocześnie, że wyróżniona tak firma jest uczciwa w biznesie i godna zaufania kontrahentów.

Przyjazna rekrutacja

To koalicja firm zajmujących się rekrutacją, które łączy wspólny cel – maksymalny komfort dla osób szukających pracy. Firmy uczestniczące w tym programie wyróżniają się najwyższą dbałością o zadowolenie kandydatów. Przykładają szczególną uwagę, aby kandydat nie odczuwał stresu, miał dostęp do wszelkich kluczowych informacji dotyczących procesu rekrutacyjnego i poświęcał na udział w nim jak najmniej czasu. Wszystko po to, aby rekrutacja przebiegała sprawnie, bez niepotrzebnych nerwów.

Laur zaufania

Certyfikat „Laur zaufania” potwierdza, że firma jest stałym uczestnikiem ogólnopolskiego programu dla wyróżniających się przedsiębiorców. Przyznanie lauru zaufania poświadcza, że wyróżniona nim firma wyróżnia się na rynku transparentnością, wiarygodnością i rzetelnością i – co za tym idzie – może być traktowana jako partner godny zaufania.

Top Firma

Certyfikat „Top firma” nadawany jest przez Spółkę Polska Certyfikacja Przedsiębiorców Sp. z o.o. Oznacza on, że wyróżniona firma pomyślnie przeszła weryfikację komisji oceniającej, posiada dobre opinie wśród klientów i kontrahentów i wyróżnia się wysokim poziomem świadczonych usług oraz profesjonalnym podejściem do osób i firm korzystających z jej usług. 


324

Zadowolonych przedsiębiorstw

9

Lat na rynku

3

Kraje w których działamy


Inwestycje deweloperskie

Zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność i podjęliśmy się zadania jakim są inwestycje deweloperskie.

W 2015 roku na terenie Konina rozpoczęliśmy budowę pierwszej inwestycji „Okólna 25” obejmującej dwa budynki
o łącznej pow. mieszkalnej 840 m2.

Wiedza, jaka zebraliśmy podczas realizacji tego projektu oraz doświadczenie w wykonywaniu usług budowlanych, pozwoliło nam na podjęcie się nowych inwestycji.

Przy realizowaniu naszych projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi. Jesteśmy głównym wykonawcą współpracującym z najlepszymi fachowcami, ponieważ chcemy, aby nasze inwestycje były dla naszych klientów oraz dla nas powodem do dumy!


Nasze inwestycje

Skontaktuj się z InServ