fbpx

O nas

Innowacyjna firma

Posiadająca wieloletnie doświadczenie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy innowacyjną firmą, posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie usług outsourcingu selektywnego. Współpracując z naszymi partnerami kładziemy przede wszystkim nacisk na obopólne zaufanie, jakość oferowanych przez nas usług, kulturę pracy oraz indywidualne i elastyczne podejście do każdego klienta. Jesteśmy na rynku od 2013 r. gwarantując profesjonalną i kompleksową obsługę.

Nasze metody pracy pozwalają na znaczne obniżenie kosztów po stronie Kontrahenta. Posiadamy sporą wiedzę oraz doświadczenie na temat tego, jak wygląda zatrudnienie w Niemczech i legalna praca za granicą. W połączeniu z wysoką jakością usług, konkurencyjnymi cenami oraz wyspecjalizowanym personelem, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie realizować powierzone zadania, powiększając tym samym ilość zadowolonych Zleceniodawców.


Nasz zespół

Piotr Zacharewicz

PiotrZacharewicz

Kevin Rogacki

KevinRogacki

Edyta Pawlak

EdytaPawlak

Aleksandra Tadeuszyk

AleksandraTadeuszyk

Iwona Galica

IwonaGalica

Nel Polerowicz

NelPolerowicz

Magdalena Sobańska

MagdalenaSobańska

Weronika Majtler

WeronikaMajtler

Olga Piątek

OlgaPiątek

Joanna Nowakowska

JoannaNowakowska

Paulina Szóstka

PaulinaSzóstka

Monika Nowakowska

MonikaNowakowska

Natasza Rogasik

NataszaRogasik

Ilona Juchacz

IlonaJuchacz

Piotr Chróst

PiotrChróst

Szczepan Szłapka

SzczepanSzłapka

Mateusz Grzybowski

MateuszGrzybowski


Nasze osiągnięcia

„Każde kolejne zadanie może być nie tylko nowym wyzwaniem, ale również cennym doświadczeniem”.

Świadczą o tym zadowoleni i stali klienci zlecający nam różnego rodzaju prace rzemieślnicze oraz nasze własne inwestycje.
Obecnie wspieramy firmy na terenie całych Niemiec i z powodzeniem prowadzimy naszą działalność na terenie Polski.


Posiadamy certyfikaty

Rzetelna firma

Certyfikat rzetelności „Rzetelna Firma” to potwierdzenie, że nagrodzona nim firma nie posiada żadnych przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej S.A. Oznacza to jednocześnie, że wyróżniona tak firma jest uczciwa w biznesie i godna zaufania kontrahentów.

Przyjazna rekrutacja

To koalicja firm zajmujących się rekrutacją, które łączy wspólny cel – maksymalny komfort dla osób szukających pracy. Firmy uczestniczące w tym programie wyróżniają się najwyższą dbałością o zadowolenie kandydatów. Przykładają szczególną uwagę, aby kandydat nie odczuwał stresu, miał dostęp do wszelkich kluczowych informacji dotyczących procesu rekrutacyjnego i poświęcał na udział w nim jak najmniej czasu. Wszystko po to, aby rekrutacja przebiegała sprawnie, bez niepotrzebnych nerwów.

Laur zaufania

Certyfikat „Laur zaufania” potwierdza, że firma jest stałym uczestnikiem ogólnopolskiego programu dla wyróżniających się przedsiębiorców. Przyznanie lauru zaufania poświadcza, że wyróżniona nim firma wyróżnia się na rynku transparentnością, wiarygodnością i rzetelnością i – co za tym idzie – może być traktowana jako partner godny zaufania.

Top Firma

Certyfikat „Top firma” nadawany jest przez Spółkę Polska Certyfikacja Przedsiębiorców Sp. z o.o. Oznacza on, że wyróżniona firma pomyślnie przeszła weryfikację komisji oceniającej, posiada dobre opinie wśród klientów i kontrahentów i wyróżnia się wysokim poziomem świadczonych usług oraz profesjonalnym podejściem do osób i firm korzystających z jej usług. 


324

Zadowolonych przedsiębiorstw

7

Lat na rynku

3

Kraje w których działamy


Inwestycje deweloperskie

Zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność i podjęliśmy się zadania jakim są inwestycje deweloperskie.

W 2015 roku na terenie Konina rozpoczęliśmy budowę pierwszej inwestycji „Okólna 25” obejmującej dwa budynki
o łącznej pow. mieszkalnej 840 m2.

Wiedza, jaka zebraliśmy podczas realizacji tego projektu oraz doświadczenie w wykonywaniu usług budowlanych, pozwoliło nam na podjęcie się nowych inwestycji.

Przy realizowaniu naszych projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi. Jesteśmy głównym wykonawcą współpracującym z najlepszymi fachowcami, ponieważ chcemy, aby nasze inwestycje były dla naszych klientów oraz dla nas powodem do dumy!


Nasze inwestycje

Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją wynikającą z rozprzestrzeniania się koronawirusa, chcielibyśmy jednoznacznie podkreślić, że zdrowie naszych pracowników i kontrahentów jest dla nas absolutnie najważniejsze! Co za tym idzie, pragniemy przypomnieć, że każda z osób, która w ramach umowy z nami podejmuje pracę za granicą, objęta jest rozszerzonym ubezpieczeniem zdrowotnym i w razie zaistnienia konieczności, może pełnoprawnie korzystać z usług lokalnej służby zdrowia. Dodatkowo, przez cały czas obowiązywania umowy, każdy nasz pracownik zawsze miał nieograniczone możliwości kontaktu telefonicznego z polskim opiekunem, który na bieżąco pomaga rozwiązywać wszelkie wymagające tego kwestie i służy pełną pomocą, choćby w przypadku zaistnienia konieczności tłumaczenia.

Dodatkowo, nasi kontrahenci na miejscu dokładają wszelkich starań i – w porozumieniu z lokalnymi władzami i służbami medycznymi – wdrażają na terenie zakładów pracy wszelkie niezbędne procedury służące ochronie zdrowia pracujących tam osób. Warto przy okazji nadmienić, że w rejonach, gdzie pracują nasi ludzie nie stwierdzono przypadków zarażeń koronawirusem, a szwedzkie i niemieckie służby wykazują się bardzo dużą skutecznością w ograniczaniu rozprzestrzeniania się go na podległych im terenach.

Także w naszej siedzibie wprowadziliśmy szereg rozwiązań mających na celu zminimalizowanie możliwości zarażenia. Większa część zespołu pracuje zdalnie, pomieszczenia są regularnie dezynfekowane, a kontakty z kandydatami i kontrahentami utrzymujemy głównie za pomocą maili i telefonów.

Wyjazdy do pracy kandydatów, którzy wykazują jakiekolwiek objawy infekcji są przekładane na późniejsze terminy.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zespół Grupy InServ.

F

InServ Sp. z o.o. sk