Agencja pracy za granicą Kraków

Znajdziemy Ci pracę

z wysokimi zarobkami

  • InServ
  • Agencja pracy za granicą Kraków

Jesteś fachowcem branży budowlanej, który ze względów finansowych postanowił poszukać posady za granicą? Zastanawiasz się, od czego zacząć i na co należy zwrócić szczególną uwagę przy podpisywaniu umowy z zagranicznym pracodawcą? Jeśli chcesz by proces poszukiwania nowej pracy nie trwał długo a dodatkowo cały proceder związany z zatrudnieniem odbył się zgodnie z obowiązującymi przepisami to w tym wypadku najkorzystniejszą opcją będzie skorzystanie z pomocy profesjonalnej agencji pracy.

Praca w Niemczech – lepsza płaca?

Praca za granicą to dla wielu osób jedyna szansa na zrealizowanie swoich marzeń o zakupie dużego domu czy wyjeździe wakacyjnym do tropików. Obecnie duża grupa bezrobotnych z Polski chętnie udaje się za zachodnią granicę. Niemcy to państwo o niskim procencie bezrobocia, dodatkowo lokalny rynek pracy bogaty jest w różnorodne oferty dedykowane pracownikom zagranicznym.

Jak wyglądają zarobki? W tej kwestii dużo zależy od stanowiska zatrudnienia, nie mniej jednak musimy pamiętać o tym, że miesięczne wynagrodzenie otrzymywać będziemy w walucie euro, co w efekcie zwiększy pensję ponad czterokrotnie. Ponad to niemiecki rynek pracy słynie z tego, że zapewnia pracownikom zdecydowanie lepsze warunki pracy.

Obecnie największe zapotrzebowanie na pozyskanie nowych pracowników wykazuje sektor branży budowlanej. Pracy w Niemczech poszukiwać mogą m.in.: ślusarze, murarze, dekarze, tynkarze, brukarze, spawacze itp. Bezrobotni, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi rodzinami na długi okres czasu, mogą zdecydować się, na podjęcie pracy tymczasowej za granicą. Wówczas w treści umowy zawarta zostanie dokładna dana wykonywania czynności zawodowych. 

Praca Niemcy – jak szukać? 

Praca za granicą niesie ze sobą wiele korzyści, niestety wiele osób zniechęca się już na samym początku. Etap przeglądania ofert może być męczący, co więcej decydując się na samodzielne działanie nigdy nie możemy mieć pewności, że uda nam się nawiązać współpracę z uczciwym pracodawcą. Jeżeli chcemy uniknąć zbędnych problemów a dodatkowo też przyspieszyć proces poszukiwań to dobrym wyjściem będzie udanie się po pomoc do agencji pracy za granicą Kraków. Jedną z takich firm jest agencja InServ, która zajmująca się profesjonalnym pośrednictwem pracy w Niemczech, zrzeszając pracowników branży budowlanej. 

Agencje pracy dysponują wieloma ofertami pracy, które dopasowywane są do klientów pod kątem ich indywidualnych cech takich jak: zdobyte wykształcenie, doświadczenie oraz dodatkowe umiejętności. Ponad to, agencja pracy za granicą Kraków dba o bezpieczeństwo pracowników gwarantując im podjęcie jedynie legalnego zatrudnienia.


Opinie naszych pracowników

Współpracuje z firma Inserv juz 3 lata jestem bardzo zadowolony z ich współpracy.Bardzo kompetentne osoby, miła obsługa w biurze, bardzo dobry i sprawny kontakt, zawsze na nich można liczyć. Polecam współpracę z nimi! Firma godna zaufania.
Bartłomiej M. – google
Musze przyznać szczerze, że współpraca bardzo udana. Zatrudniłem się w tej firmie krótko po tym, jak inny Niemiec mnie oszukał więc też się trochę bałem, jednak nie ma czego. Praca ciągła bez dłuższych przerw, biuro dostępne, nocleg płacą zawsze więc ten koszt już odchodzi. Pieniądze są zawsze na czas.
Mariusz Z. – google
Pracuje w firmie od jakiegoś czasu i zmieniać nie zamierzam, firma wywiązuje się z ustaleń, kontakt z biurem jest bezproblemowy. Ze spokojną głową można robić swoje.
Mieczysław Z – google


Praca na budowie za granicą – Zobacz oferty w których działamy


Praca Niemcy – Sprawdź kategorie, na które rekrutujemy


Zobacz oferty – Praca Berlin budowlanka bez języka


Praca Berlin – Pracuj z InServ

Skontaktuj się z InServ