Agencja pracy za granicą Poznań

Pomożemy Ci znaleźć pracę

W niemczech

  • InServ
  • Agencja pracy za granicą Poznań

Obecnie co trzecia bezrobotna osoba podejmuje decyzję o wyjeździe za granicę w celach zarobkowych. Najczęściej wybieranym kierunkiem w dalszym ciągu są bez wątpienia Niemcy. Jeżeli zależy nam na szybkim znalezieniu zatrudnienia oraz bezpieczeństwie to w takiej sytuacji najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług agencji pracy za granicą. 

Czy praca za granicą się opłaca?

To pytanie z pewnością pojawia się w głowie każdego potencjalnego pracownika rozważającego wyjazd za naszą zachodnią granicę. Praca w Niemczech jest bez wątpienia korzystna pod względem wysokości uzyskiwanych zarobków. Zarabiając gotówkę w obcej walucie, w tym przypadku w EUR nasze przychody zwiększają się niemalże czterokrotnie.

Niemiecki rynek pracy jest otwarty i przyjaźnie nastawiony do pracowników z innych krajów, dodatkowo także bogaty w różnorodne oferty pracy. Najpopularniejszym sektorem zatrudnienia obcokrajowców jest branża budowlana. Osoby zdecydowane na długą rozłąkę z rodziną bez problemu znajdą tam stałe zatrudnienie co pozwoli im zrealizować marzenia o zakupie własnego mieszkania lub nowego samochodu. Praca tymczasowa za granicą jest rewelacyjną opcją dla osób, które chcą wyjechać jedynie na pewien okres czasu – kilka tygodni lub kilka miesięcy, po czym ponownie i bez zobowiązań będą mogli powrócić do ojczyzny. 

Gdzie szukać ofert pracy w Niemczech? 

Pracy za granicą można szukać na własną rękę, jeżeli jednak zależy nam na czasie a przede wszystkim bezpieczeństwie to wówczas warto byłby skorzystać z pomocy specjalistów w tej dziedzinie. Agencja pracy Poznań świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy za granicą. Jedną z takich firm jest agencja InServ zajmująca się profesjonalnym pośrednictwem pracy z branży budowlanej w Niemczech. 

Jak zatem przebiega współpraca z agencją pracy? Po złożeniu aplikacji pośrednicy niemalże natychmiast przystępują do działania poprzez idealne dopasowanie kandydata pod względem zdobytych kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i umiejętności. Dzięki temu możemy mieć pewność, że bez najmniejszego problemu sprostamy wyzwaniom narzuconym przez nowego pracodawcę, co z kolei przełoży się na naszą wydajność. Dużą zaletą korzystania z usług agencji pracy Poznań ograniczenie formalności do zbędnego minimum oraz gwarancja bezpieczeństwa.

Poszukując pracy za granicą w Niemczech poprzez agencję pracy zmniejsza się ryzyko tego, że być może padniemy ofiarą nieuczciwego pracodawcy. Pośrednicy czuwają nad przebiegiem całego procederu nawiązywania umowy pomiędzy pracownikiem a właścicielem konkretnej zagranicznej firmy. 


Opinie naszych pracowników

Współpracuje z firma Inserv juz 3 lata jestem bardzo zadowolony z ich współpracy.Bardzo kompetentne osoby, miła obsługa w biurze, bardzo dobry i sprawny kontakt, zawsze na nich można liczyć. Polecam współpracę z nimi! Firma godna zaufania.
Bartłomiej M. – google
Musze przyznać szczerze, że współpraca bardzo udana. Zatrudniłem się w tej firmie krótko po tym, jak inny Niemiec mnie oszukał więc też się trochę bałem, jednak nie ma czego. Praca ciągła bez dłuższych przerw, biuro dostępne, nocleg płacą zawsze więc ten koszt już odchodzi. Pieniądze są zawsze na czas.
Mariusz Z. – google
Pracuje w firmie od jakiegoś czasu i zmieniać nie zamierzam, firma wywiązuje się z ustaleń, kontakt z biurem jest bezproblemowy. Ze spokojną głową można robić swoje.
Mieczysław Z – google


Praca na budowie za granicą – Zobacz oferty w których działamy


Praca Niemcy – Sprawdź kategorie, na które rekrutujemy


Zobacz oferty – Praca Berlin budowlanka bez języka


Praca Berlin – Pracuj z InServ

Skontaktuj się z InServ