ZARABIAJ W WOLNYM CZASIE – zostań zdalnym rekruterem InServ!
Masz w rodzinie pracowników budowlanych? Twoi znajomi są doświadczonymi fachowcami? Twój sąsiad szuka pracy w budowlance? A może jesteś rekruterem, znasz branżę budowlaną i chcesz zarobić dodatkowe środki w wolnym czasie? Dołącz do naszego programu, zostań zdalnym rekruterem i zarabiaj, kiedy chcesz!

KIM JEST ZDALNY REKRUTER?
To osoba, która ma trochę wolnego czasu i chce zarobić dodatkowe środki. Zdalny rekruter nie ma wyznaczonego czasu pracy ani zadań. Działa, w czasie dla siebie dogodnym i w sposób, jaki mu odpowiada. Nie ma biura ani szefa, ma za to pełne pole manewru do zarabiania kiedy chce!

CO MUSZĘ ZROBIĆ, ŻEBY ZOSTAĆ ZDALNYM REKRUTEREM?
Zgłosić się do nas! Wyślij wiadomość na zdalnyrekruter@inserv.com.pl lub zadzwoń +48 577 511 922

Wytłumaczymy Ci, na czym dokładnie polega program i przydzielimy koordynatora, z którym będziesz współpracować. Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie dla nas pracowników z branży budowlanej. Mogą to być Twoi znajomi, członkowie rodziny lub dotychczasowi współpracownicy. Możesz pracowników pozyskiwać w sposób, jaki Ci odpowiada! Jeśli polecony przez Ciebie pracownik sprawdzi się, wypłacimy Ci wynagrodzenie.

ILE MOGĘ ZAROBIĆ JAKO ZDALNY REKRUTER?
220 Euro na rękę! To gwarantowana kwota, jaką wypłacamy za skuteczne pozyskanie dla nas przez Ciebie każdego pracownika. 

JAKIE WARUNKI MUSI SPEŁNIĆ POLECONY PRACOWNIK?
Musi odpowiadać wymaganiom przedstawionym w danym ogłoszeniu o pracę. Jeśli spełni oczekiwania, podpiszemy z nim umowę. Jeśli przepracuje dla nas dwa pełne tygodnie i sprawdzi się jako fachowiec, otrzymasz gwarantowane wynagrodzenie. Wszelkie formalności związane z zatrudnieniem pracownika, jego przejazdem do pracy w Niemczech, zakwaterowaniem czy rozliczaniem godzin pracy jest po naszej stronie!

CO, JEŚLI NIE ZNAJDĘ PRACOWNIKA PRZEZ MIESIĄC?
Nic! Nie masz wobec nas żadnych zobowiązań. Po prostu – pracujesz, kiedy chcesz i zarabiasz, kiedy chcesz!

KTO MOŻE ZOSTAĆ ZDALNYM REKRUTEREM?
Każdy! Wystarczy, że jesteś pełnoletnią osobą, masz zapał, potrafisz samodzielnie zarządzać swoim czasem i cechuje Cię dążenie do realizacji celów, które sam przed sobą postawiłeś!

Skontaktuj się z InServ