Praca Niemcy Budowlanka – W jakim mieście pracować w Niemczech?

Szukasz dobrze płatnej i przede wszystkim legalnej pracy w Niemczech? Jeśli tak, InServ pomoże Ci znaleźć zatrudnienie spełniające Twoje oczekiwania. Nasz zespół zagwarantuje Ci warunki pracy na bardzo wysokim poziomie. Dzięki wzajemnej współpracy, zaproponujemy Ci zatrudnienie zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Ponadto pomożemy Ci nawiązać kontakt z pracodawcą, a także dopilnujemy wszelkich przygotowań dotyczących spraw formalno-prawnych. Jest to znaczące ułatwienie dla osób, które nie znają dobrze języka i obawiają się, że mogą mieć kłopot podczas porozumienia się. Praca za granicą, jaką oferujemy pozwoli Ci nabyć odpowiednie doświadczenie w danym zawodzie. Jeśli nie jesteś jednak pewien, jaką profesją chcesz się zajmować, poniższy artykuł pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Praca Essen / Praca Hanower / Praca Monachium

Jeśli interesują Cię prace budowlane za granicą, zawód murarza będzie dla Ciebie odpowiedni. W Essen oraz w Hanower można znaleźć wiele ofert osób poszukujących murarzy, a także ich pomocników. Do podstawowych obowiązków murarzy należy zaliczyć:

Obowiązki murarza

 • czytanie rysunków technicznych,
 • budowanie murów nośnych,
 • stawianie ścian,
 • przygotowanie niezbędnych materiałów,
 • współpraca z innymi członkami zespołu.

Zadania pomocnika murarza

 • docinanie cegieł,
 • pomoc w pracach przy szalunkach i betonowaniu,
 • przygotowanie zaprawy,
 • pomoc przy murowaniu,
 • prace pomocnicze związane z przygotowaniem narzędzi i materiałów.

Zobacz ciekawy artykuł : Praca za granicą – najbardziej poszukiwani fachowcy za granicą

Jeśli interesuje Cię temat – praca na budowie Niemcy zarobki, zaraz uzyskasz interesujące Cię informacje. Współpracujące z nami firmy, szukające murarzy, a także ich pomocników oferują bardzo przyzwoite wynagrodzenie. Przedsiębiorcy dla murarzy proponują zarobki sięgające nawet 13-15€ za godzinę. Z kolei ich pomocnicy mogą osiągać zarobki 10€ za godzinę. Praca na budowie za granicą oznacza opuszczenie kraju na pewien czas, dlatego często firmy poszukują pracowników, posiadających własny samochód, ponieważ znacząco ułatwi im to dojazd do pracy. Mile widziane jest doświadczenie u osób, chcących pracować na stanowisku murarza oraz jego pomocnika. 

Praca Essen – A może warto pozwiedzać miasto?

Essen to miasto w zachodniej części Niemiec. Zamieszkuje je ponad 580 tys. osób. Przebywające w nim osoby nie będą narzekać na nudę. W wolnej chwili będą mogły zwiedzić obiekty, takie jak: Kompleks przemysłowy kopalni i koksowni Zollverein, Villę Hügel, Muzeum Folkwang, czy Botanischer Garten Grugapark. Prace budowlane Niemcy pozwolą na ciągły rozwój zawodowy murarzy oraz ich pomocników. Essen praca to świetny wybór dla osób, szukających stałego zatrudnienia, a także chcących zwiedzić to piękne miasto osobiście. 

Praca Hanower . Monachium – Po pracy jest dużo do zobaczenia

Hanower jest stolicą kraju związkowego o nazwie Dolna Saksonia. Zamieszkuje je ponad 520 tys. osób. Hanower jest bardzo pięknym miastem pod względem architektonicznym. Do atrakcji, które w nim występują należy zaliczyć: Herrenhausen Gardens, New Town Hall, Hanover Zoo, Maschsee, a także Zamek Marienburg. Praca w Monachium daje wiele możliwości – nie tylko te zarobkowe, ale i podróżnicze. Monachium to stolica kraju związkowego Bawaria. Liczba ludności, jaka je zamieszkuje przekracza 1,5 mln. Monachium jest więc miastem dla osób, które zdecydowanie lubią przebywanie w atmosferze tętniącej życiem. Tym, którzy zdecydują się na zamieszkanie na stałe w Monachium, proponujemy odwiedzenie Placu Mariackiego, Pałacu Nymphenburg, Englischer Garten, a także Hofbräuhaus am Platzl. Wcześniejsze doświadczenie będzie mile widziane u potencjalnych pracodawców.  

Poleć fachowca – zarób nawet 1 000 zł


Praca Niemcy Stuttgart – Praca Stuttgart

Osoba posiadająca umiejętności malarza-szpachlarza powinna nie mieć żadnego kłopotu ze znalezieniem pracy w Stuttgardzie. Firmy znajdujące się w tym mieście coraz częściej zamieszczają ogłoszenia dotyczące znalezienia odpowiedniej osoby na stanowisko malarza-szpachlarza. Należy zwrócić uwagę, że przy szukaniu pracy przydatne mogą się okazać doświadczenie w zawodzie, prawo jazdy oraz znajomość języka niemieckiego. Praca za granicą w Niemcy pozwala na wynagrodzenie wynoszące około 12 € netto za godzinę. 

Obowiązki malarza-szpachlarza:

 • malowanie fasad,
 • malowanie wewnętrzne oraz zewnętrze,
 • malowanie wałkiem i natryskowo,
 • oklejanie i zabezpieczanie elementów znajdujących się na powierzchni malowanej,
 • szpachlowanie,
 • przygotowanie powierzchni do malowania.

Zachęcamy do podjęcia pracy jako malarz-szpachlarz przez wszystkie osoby, które mają już pewne doświadczenie w tej profesji. Zapewniamy, że podczas pracy w Stuttgarcie będziecie mogli zarówno się podszkolić, jak i nabyć zupełnie nowe umiejętności. 


 Praca Dortmund / Praca Berlin 

Praca za granicą budowlanka to profesja m.in. dla monterów płyt GK. Dlaczego? Stanowiska, które są związane z pracami wykończeniowymi są jednymi z najpopularniejszych. Wybór właśnie tego zatrudnienia jest zarówno popularny wśród osób poszukujących pracy za granicą, jak i wśród kontrahentów, szukających pracowników, którzy specjalizują się w branży budowlanej. Monter płyt kartonowo-gipsowych (w skrócie GK) zajmuje się montażem płyt, a także dba o ich odpowiednie dopasowanie. Monter płyt GK otrzyma zarobki w wysokości około 12 € na godzinę netto. 

Monter płyt GK – Do jego głównych obowiązków należą:

 • montaż płyt GK,
 • docinanie płyt GK,
 • szpachlowanie,
 • szpachlowanie spoin,
 • łączenie spoin fizeliną,
 • przykręcanie profili,
 • wykonywanie pomiarów, które są niezbędne przy montażu płyt GK.

Dortmund to miasto znajdujące się w zachodniej części Niemiec. To największe miasto Zagłębia Ruhry. Zamieszkuje je ponad 580 tys. osób. Do jego głównych atrakcji należą: Westfalenpark, Dortmund U-Tower, Rombergpark Botanical Park, Dortmund Zoo oraz German Football Museum. Dortmund praca będzie bardzo dobrym wyborem dla monterów płyt GK. 

Praca w Berllinie, dlaczego warto?

Berlin to stolica oraz największe miasto Niemiec. Zajmuje pierwsze miejsce pod względem ludności w UE. Berlin zamieszkuje ponad 3,7 mln. osób. Jest to bardzo gwarne miasto. Do jego najciekawszych atrakcji należą: Brama Brandenburska, Gmach parlamentu Rzeszy, Gedenkstätte Berliner Mauer, Berliner Fernsehturm, East Side Gallery oraz Wyspa Muzeów. Praca Berlin budowlanka to równie dobry wybór co Dortmund dla zawodowych monterów płyt GK. 

Należy zaznaczyć, że praca Niemcy Dortmund oraz praca Berlin Niemcy zapewnią nieustanny rozwój zawodowy monterom płyt GK.

Zarobki w Niemczech – Zarobki w Niemczech w branży budowlanej i remontowej


 Praca Lipsk – Tynkarz Maszynowy Niemcy

Praca Niemcy Lipsk to bardzo dobry wybór dla tynkarzy. Właśnie w tym mieście, zapotrzebowanie na nich jest naprawdę duże. Do zadań, z którymi będą się mierzyć tynkarze u swoich przyszłych pracodawców należy zaliczyć:

 • czytanie planów prac tynkarskich,
 • przygotowanie zaprawy tynkarskiej,
 • przygotowanie odpowiednich podłoży, na które zostanie nałożony tynk,
 • obsługa narzędzi tynkarskich,
 • zacieranie tynku,
 • konserwację lub naprawa różnego typu tynków.

Lipsk leży nad rzeką Biała Elstera. Jest drugim po Berlinie, najliczniejszym ośrodkiem Saksonii – zamieszkuje go ponad 560 tys. osób. Atrakcjami, które popularyzują Lipsk są: Pomnik Bitwy Narodów, Zoo Leipzig, Kościół św. Tomasza w Lipsku, Museum of City History, Old Town Hall oraz Leipzig Panometr. Praca Lipsk będzie świetnym rozwiązaniem dla osób szukających zatrudnienia w branży budowlanej, szczególnie dla zajmujących się tynkowaniem. Praca w Niemczech to odpowiednie miejsce nie tylko dla osób z dużym doświadczeniem, ale i dla tych, którzy chcą się dokładniej nauczyć fachu. 


Praca Niemcy budowlanka – Szansa na cenne doświadczenie i naukę języka

Praca w Niemczech pomoże zdobyć przydatne umiejętności w zakresie prac budowlanych. Pracownicy, którzy zdecydowali się na podjęcie pracy u naszych zachodnich sąsiadów, mogą liczyć na uzyskanie odpowiedniego doświadczenia w danym fachu. Będzie to bardzo pomocne podczas pracy u potencjalnych, innych pracodawców. Ponadto przebywając w innym kraju, mają możliwość nauczenia się lub podszkolenia języka niemieckiego, co równie dobrze wpłynie na uzyskanie satysfakcjonującej pracy. Zatrudnienie za granicą wymaga pewnych wyrzeczeń, jednak gwarantujemy, że jest to bardzo opłacalne, zarówno ze względów ekonomicznych, jak i nabycia nowych kompetencji zawodowych. 

Praca Frankfurt / Praca Hamburg 

Jeśli szukasz oferty pracy za granicą w budownictwie, zawód brukarza będzie dla Ciebie odpowiedni. Brukarz jest profesją szczególnie poszukiwaną we Frankfurcie oraz Hamburgu. Współpracujący z nami przedsiębiorcy poszukują osób na to stanowisko, oferując stawkę w wysokości około 12 € za godzinę. Osoby, które mają doświadczenie w pracach brukarskich będą bardzo mile widziane na wcześniej wymienionym stanowisku. Do ich podstawowych obowiązków będzie należeć:

Brukarz Zagranica – Umiejętności

 • układanie, naprawa oraz wykańczanie nawierzchni brukowej,
 • umiejętność czytania rysunku technicznego,
 • określanie rodzaju oraz ilości potrzebnego materiału,
 • współpraca z innymi pracownikami,
 • osadzanie krawężników,
 • osadzanie obrzeży,
 • układanie nawierzchni z kostki naturalnej.

Praca Frankfurt – krótko o mieście

Frankfurt jest miastem w kraju związkowym Heska. Należy do jednych z najważniejszych metropolii finansowych na świecie. Frankfurt zamieszkuje ponad 740 tys. osób. Praca Niemcy Frankfurt nad Menem jest dla pracowników, którzy z pewnością lubią miasta pełne gwaru. We Frankfurcie nie można się nudzić :). Do jego głównych atrakcji należą: Römer, Städel Museum, Palmengarten, Main Tower, a także Römerberg. 

Praca Hamburg – Co zwiedzać?

Hamburg to miasto w północnych Niemczech. Zamieszkuje je ponad 1,8 mln. osób. Hamburg praca jest dla osób, którym na pewno nie przeszkadza tłum na ulicach. Do atrakcji, jakie można spotkać w tym mieście należy zaliczyć: Elbphilharmoni, Miniatur Wunderland, Reeperbahn, Ratusz oraz Kościół Główny św. Michała w Hamburgu. 

Praca w Niemczech budowlanka to profesja, do której należy m.in. brukarz. Jest to bardzo wymagający zawód, jednak warty swojego poświęcenia, ponieważ dzięki nabytym umiejętnościom można tworzyć piękne wzory m.in. w kostce.

Praca Niemcy Kolonia

Kolonia jest miastem, w którym mile widzianym zawodem jest hydraulik. Jest to bardzo potrzebny zawód, a większość ofert pracy pochodzi właśnie z Kolonii. Do głównych zadań hydraulika należą:

Hydraulik Niemcy – Obowiązki

 • czytanie  rysunków technicznych,
 • montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, 
 • instalacja i uruchomienie centralnego ogrzewania,
 • testowanie sprawności ciśnieniomierzy. 

 Kolonia to miasto, znajdujące się w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia. Liczba jej mieszkańców przekracza 1 mln. osób. Do atrakcji, z których słynie Kolonia należy zaliczyć: Katedrę w Kolonii, Muzeum Czekolady, Museum Ludwig, Phantasialand, a także Pałace Augustusburg i Falkenlust w Brühl. Praca w Niemczech w dobrej firmie będzie doskonałym sprawdzeniem Twoich hydraulicznych umiejętności. 

Bardzo ważne jest POSIADANIE CERTYFIKATÓW WODNO KANALIZACYJNO GAZOWYCH


Oferty pracy Gubin 

W mieście Gubin, z pewnością nie zabraknie pracy dla dekarzy. Ich zarobki mogą wynosić nawet 16 €  netto na godzinę. Jest to zawód dla osób, które posiadają już pewne doświadczenie, a także posiadają pozwolenie na prace wysokościowe. Do podstawowych obowiązków dekarzy należy zaliczyć:

Dekarz Niemcy – Umiejętności

 • układanie dachówki,
 • montaż papy
 • prace blacharskie
 • montaż rynien
 • tworzenie izolacji dachowych oraz stropodachowych,
 • obijanie drewnianych elementów blachą,
 • czytanie rysunków technicznych, na których podstawie będą zlecane odpowiednie prace dekarskie, 
 • wykonywanie pomiarów, inwentaryzacji prac dekarskich,
 • ocenianie jakości materiałów, które mają zostać użyte m.in. do krycia dachów.

Gubin jest miastem położonym w niemieckiej części Łużyc Dolnych. Leży na granicy z Polską. Liczba jego mieszkańców przekracza 17,5 tys. Jest więc niemal idealnym miejscem dla osób, które nie lubią zbyt gwarnej atmosfery. W Gubinie można znaleźć następujące ciekawe atrakcje: Rezerwat Przyrody Gubińskie Mokradła, Baszta Bramy Ostrowskiej oraz Głaz Hańby. 


Praca Augsburg / Magdeburg Praca

Oferty pracy w Augsburgu najczęściej dotyczą płytkarzy, glazurników. Firmy poszukują rzetelnych pracowników na cały etat, którzy sprostają odpowiednim wymaganiom. Stawka płytkarza/glazurnika może wynosić nawet 15 € za godzinę. Oczywiście, przyszli pracodawcy cenią zaangażowanie pracowników oraz ich doświadczenie w danym zawodzie. Do zadań glazurników, płytkarzy będą należą:

Co trzeba umieć – Płytkarz Niemcy

 • układanie płytek,
 • przygotowanie powierzchni, na której będą położone kafelki,
 • wybranie materiałów oraz narzędzi,
 • układanie ozdobnych mozaik,
 • fugowanie,
 • uszczelnianie,
 • przygotowanie kleju
 • docinanie płytek
 • wymiana kafelek

Praca Augsburg – Położenie i co warto zobaczyć?

Augsburg to miasto leżące nad rzekami Lech i Wertach, na przedgórzu alpejskim. Zamieszkuje je ponad 270 tys. mieszkańców. Osoby, pracujące w tym mieście mogą odwiedzić następujące atrakcje: Fuggerei, Ratusz w Augsburgu, Perlach Tower oraz Schaezlerpalais. 

Magdeburg Praca – krótko o miejscu

Magdeburg jest miastem leżącym nad Łabą. To stolica kraju związkowego – Saksonia-Anhalt. Liczy ponad 230 tys. mieszkańców. Osoby przebywające w tym mieście w pierwszej kolejności powinny zobaczyć Katedrę w Magdeburgu, Zieloną Cytadelę w Magdeburgu, Magdeburg Water Bridge oraz Drogę Romańską. 


Praca Niemcy Budowlanka – Podsumowanie

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu artykułowi, uda Ci się podjąć dobrą decyzję, dotyczącą Twojego przyszłego zawodu. Staraliśmy się przedstawiać najistotniejsze informacje, które znacząco ułatwią wybór danej profesji. Jesteśmy firmą, która na pierwszym miejscu stawia dobro pracowników, dlatego bardzo istotne jest, aby osoby, którym proponujemy dane zatrudnienie, wykonywały swój zawód z pasją i radością.

Najnowsze wpisy

Przeczytaj też inne nasze artykuły

Oktoberfest - największe święto piwa Niemcy
Oktoberfest - największe święto piwa Niemcy
Oktoberfest - spis treści Co to Oktoberfest?Co wyróżnia festiwal piwa w Bawarii?Jak przebiega Oktoberfest Niemcy?Niemcy Oktoberfest - piwna ucztaOktoberfest -...
Gewerba - Praca za granicą na gewerbie - jakie zalety ma gewerba?
Gewerba - Praca za granicą na gewerbie - jakie zalety ma gewerba?
Praca w Niemczech na gewerbe staje się coraz częściej wybieraną formą zatrudnienia. Gewerba to nic innego, jak działalność gospodarcza na...
CV wzór pracownik fizyczny - Jak stworzyć dobre CV?
CV wzór pracownik fizyczny - Jak stworzyć dobre CV?
CV jest podstawowym dokumentem umożliwiającym znalezienie pracy. Nieprawidłowo wykonane może zniechęcić pracodawcę do Twojej kandydatury oraz stanowić źródło problemów z...
Skontaktuj się z InServ

InServ Sp. z o.o. sk