Praca betoniarz Niemcy

Praca dla betoniarza w Niemczech

Betoniarz to zawód typowo męski, który wymaga dobrej kondycji fizycznej i dużo siły. Mimo tego, jego zarobki w Polsce wciąż nie są na wysokim poziomie. Dlatego, jeśli posiadasz doświadczenie w tym fachu - rozważ wyjazd do Niemiec! Oferujemy atrakcyjne stawki i korzystne warunki współpracy. Przekonaj się sam!

Betoniarz Niemcy – zakres obowiązków

Osoba pracująca na tym stanowisku musi umieć obsługiwać maszyny i narzędzia wykorzystywane na placu budowy, a także sprawnie odczytywać rysunki konstrukcyjne. Poza ofertami pracy dla betoniarza znajdziesz także ogłoszenia dla zbrojarza betoniarza, którego zakres obowiązków będzie nieco szerszy.

Praca w Niemczech zbrojarz betoniarz – oczekiwania

Praca zbrojarz betoniarz Niemcy polega na:

  • wykonywaniu i wbudowywaniu zbrojeń oraz prefabrykowaniu elementów zbrojenia;
  • układaniu zbrojeń w szalunkach zgodnie z rysunkiem konstrukcyjnym;
  • sprawdzaniu jakości betonu;
  • tłoczeniu betonu, sprężaniu go i nanoszeniu na powierzchnię;
  • obróbce betonu (ręcznej oraz za pomocą maszyn);
  • tworzeniu elementów żelbetonowych (m.in. dróg, mostów, budowli melioracyjnych);
  • zabezpieczaniu budowli żelbetonowych i betonowych.

Zbrojarz betoniarz Niemcy – praca z InServ

Podjąłeś decyzję o wyjeździe do Niemiec? Teraz czas znaleźć atrakcyjne zlecenie, a w tym jesteśmy specjalistami. Jako profesjonalna firma budowlana od lat zajmujemy się pozyskiwaniem kontraktów na tamtejszym rynku pracy. Jedyne czego oczekujemy od kandydatów do doświadczenia i zaangażowania. W zamian za to oferujemy szereg korzyści:

  • konkurencyjne stawki;
  • ubezpieczenie na terenie Niemiec;
  • zakwaterowanie na miejscu;
  • zwrot kosztów pierwszego przejazdu;
  • zaliczki i premie;
  • minimum formalności;
  • wsparcie koordynatora na każdym etapie współpracy.

Praca za granicą – Zobacz oferty w których działamy

Praca Niemcy – Sprawdź kategorie, na które rekrutujemy

Zobacz oferty – Praca za granicą bez języka

Praca Berlin – Pracuj z InServ

Skontaktuj się z nami

In-Serv Team Sp. z o.o.

Biuro

Rekrutacja