fbpx

Oferty pracy

dopasowane

do Twoich potrzeb

Kategoria

 • Prace wykończeniowe
 • Prace budowlane
 • Spawalnictwo
 • Ślusarstwo
 • Prace wyburzeniowe
 • Prace elektryczne
 • Elektryk
 • Hydraulik
 • Prace rzemieślnicze
 • Operator żurawia
 • Operator Koparki
 • Montaż i demontaż konstrukcji stalowych

Lokalizacja

 • Niemcy
 • Bergheim
 • Wangen
 • Erwitte
 • Oberstaufen
 • Szwecja
 • Francja
 • Norwegia
 • Stuttgard

Znajomość języka

 • Niemiecki komunikatywny
 • Niemiecki dobry
 • Angielski komunikatywny
 • Szwedzki komunikatywny
 • Turecki komunikatywny
 • Francuski komunikatywny
Praca w Niemczech - wyburzenia 12€

Kategoria: Prace wyburzeniowe,

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy,

Dodane: 22.09.2020

Lakiernik proszkowy Niemcy

Lokalizacja: Lubeka,

Dodane: 10.09.2020

Murarz - praca na terenie Niemiec, Zingst

Kategoria: Murarz, Prace budowlane,

Lokalizacja: Niemcy, Zingst,

Dodane: 26.08.2020

Elektryk - praca w Niemczech (Geseka)

Lokalizacja: Geseka, Niemcy,

Dodane: 25.08.2020

Praca Niemcy – Praca za Granicą w Niemczech

W ostatnim czasie coraz więcej osób planuje wyjazd poza granice kraju, by spróbować czegoś zupełnie nowego. Przede wszystkim przekonujące są tutaj warunki, na jakich są zatrudniani pracownicy w innych krajach. Najczęściej mają zapewnioną pomoc w zgromadzeniu wszelkiego rodzaju dokumentów, w załatwieniu formalności, ale też w przejeździe do miejsca docelowego. Dla osób, które pierwszy raz wyruszają do pracy poza granicami kraju, będzie mogło mieć to ogromne znaczenie. Taka pomoc jest wręcz nieoceniona, ponieważ szukają oni rozwiązania, które dla nich samych będzie mogło okazać się zbawienne. Praca za granicą to szansa na wykonywanie obowiązków w komfortowych warunkach, ale przede wszystkim za naprawdę wysokie zarobki. Dlatego z każdym roku wzrasta liczba osób, które decydują się właśnie na takie rozwiązania.

Pracuj w Niemczech! – Możesz liczyć na naszą pomoc

Najczęściej w momencie, w którym dana osoba rozpoczyna poszukiwania pracy dla siebie, dochodzi do wniosku, że warunki oferowane przez Polskich pracodawców nie są tak atrakcyjne, jak można się było tego spodziewać. W takich momentach pojawia się myśl o wyjeździe poza Polskę, by podjąć się wykonywania konkretnych prac. Dla wielu specjalistów szansa na to, by spróbować czegoś zupełnie innego, ale również, by móc zdobyć naprawdę duże doświadczenie. Prawdą jest, że pracując poza Polską, można się znacznie więcej nauczyć. Wiadomo, że stosowane technologie, jak i same sprzęty są na tyle zróżnicowane, że nawet dla osób z dużym doświadczeniem będzie się to mogło okazać prawdziwą lekcją. Od czasu do czasu przybywa nowych możliwości, dlatego ludzie coraz chętniej z nich korzystają.

Jeśli ktoś planuje wyjazd poza Polskę w celach zarobkowych, to profesjonalna firma organizująca tego typu akcje, będzie w stanie pomóc. Przede wszystkim pomoc opiera się na gromadzeniu i dopełnieniu wszelkich formalności. Jednak bardzo często dotyczy ona również przejazdu, noclegu, wyżywienia, a nawet ubioru roboczego. Firmy funkcjonujące w Niemczech dokładają wszelkich starań, by komfort pracy i bezpieczeństwo wykonywania swoich obowiązków były realizowane zgodnie z obecnymi standardami, a te za granicą są wysokie.

Dla kogo jest praca w Niemczech?

Bardzo wiele osób decyduje się na wyjazd, ponieważ chcą uzbierać na mieszkanie, bądź też zdobyć pieniądze na inny cel. Prawdą jest, że zatrudnienie w Niemczech związane jest z naprawdę wysokim wynagrodzeniem. Dla specjalistów, którzy chcieliby poprawić warunki, w jakich pracują, to szansa na znacznie większe zarobki za ten sam zakres działań. Praca w Niemczech z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Każdy, kto chciałby jej spróbować, ma na to szansę. Wystarczy poczytać ogłoszenia dotyczące pracy w Niemczech, by móc znaleźć dla siebie coś odpowiedniego.

Oferty pracy za granicą

Gdzie szukać ofert pracy za granicą? To pytanie zadaje sobie wielu Polaków, którzy nie znaleźli satysfakcjonującego ich zatrudnienia w Polsce. Wiadomo, że dobrze płatna praca to sposób na zadowolenie wielu ludzi. Pieniądze są w końcu nam potrzebne do wielu ważnych przedsięwzięć, na przykład do zakupu czy remontu domu, a także do zakupu nowego auta czy naprawy starego. Bardzo dochodowe są tymczasowe prace za granicą, oferowane na przykład w Niemczech. Jak je znaleźć? 

Praca za granicą na własną rękę?

Wyszukiwanie ogłoszeń pracy na własną rękę jest jak najbardziej możliwe. Wiąże się jednak z wieloma niedogodnościami. Oferty pracy za granicą bardzo często dotyczą samej pracy – zleceniodawca nie zawsze proponuje darmowe miejsce noclegowe oraz zwrot kosztów dojazdu z Polski do Niemiec. Trzeba uważać na właśnie takie oferty pracy. Niemcy to państwo dla pracowników budowlanych, znane z tego, że można w łatwy sposób znaleźć u nich ofertę pracy za granicą wraz z noclegiem i zwrotami kosztów tymczasowej przeprowadzki. Inaczej jest w przypadku agencji pracy, która oferuje oferty pracy w Niemczech.

Tylko z agencją pracy za granicą

Większość zatrudnionych już u naszych zagranicznych sąsiadów pracowników poleca korzystanie z ofert agencji pracy tymczasowej. To dużo lepsze, prostsze i bezpieczniejsze rozwiązanie, a także takie, które generuje mniej niepotrzebnych kosztów. Wiele ogłoszeń oferuje nie tylko wysoką pensję miesięczną lub godzinną, ale także nocleg i przewóz. Ułatwia to podjęcie takiej pracy w branży budowlanej każdej osobie, nawet takiej, która nie miała środków na przejazd ani na znalezienie noclegu w mieście. Praca za granicą wiąże się z niepewnością i lękami. Po co ich sobie dokładać, skoro możemy znaleźć dużo lepsze i przyjemniejsze rozwiązanie?

Praca za granicą wymaga przemyślenia, ale warto ją podjąć, zwłaszcza po skontaktowaniu się z agencją pracy za granicą, w Niemczech. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują dobrze płatnej pracy w tym momencie i muszą ją szybko znaleźć. 

Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją wynikającą z rozprzestrzeniania się koronawirusa, chcielibyśmy jednoznacznie podkreślić, że zdrowie naszych pracowników i kontrahentów jest dla nas absolutnie najważniejsze! Co za tym idzie, pragniemy przypomnieć, że każda z osób, która w ramach umowy z nami podejmuje pracę za granicą, objęta jest rozszerzonym ubezpieczeniem zdrowotnym i w razie zaistnienia konieczności, może pełnoprawnie korzystać z usług lokalnej służby zdrowia. Dodatkowo, przez cały czas obowiązywania umowy, każdy nasz pracownik zawsze miał nieograniczone możliwości kontaktu telefonicznego z polskim opiekunem, który na bieżąco pomaga rozwiązywać wszelkie wymagające tego kwestie i służy pełną pomocą, choćby w przypadku zaistnienia konieczności tłumaczenia.

Dodatkowo, nasi kontrahenci na miejscu dokładają wszelkich starań i – w porozumieniu z lokalnymi władzami i służbami medycznymi – wdrażają na terenie zakładów pracy wszelkie niezbędne procedury służące ochronie zdrowia pracujących tam osób. Warto przy okazji nadmienić, że w rejonach, gdzie pracują nasi ludzie nie stwierdzono przypadków zarażeń koronawirusem, a szwedzkie i niemieckie służby wykazują się bardzo dużą skutecznością w ograniczaniu rozprzestrzeniania się go na podległych im terenach.

Także w naszej siedzibie wprowadziliśmy szereg rozwiązań mających na celu zminimalizowanie możliwości zarażenia. Większa część zespołu pracuje zdalnie, pomieszczenia są regularnie dezynfekowane, a kontakty z kandydatami i kontrahentami utrzymujemy głównie za pomocą maili i telefonów.

Wyjazdy do pracy kandydatów, którzy wykazują jakiekolwiek objawy infekcji są przekładane na późniejsze terminy.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zespół Grupy InServ.

F

InServ Sp. z o.o. sk